Masáž dle výběru + bonus

 • 2 LUXUSNÍ MASÁŽE + OBČERSTVENÍ + KONZULTACE

 

 

70 minut luxusní masáže. Na výběr máte hned z několika druhů masáží. KLASICKÁ, LÁVOVÉ KAMENY, INDICKÁ masáž hlavy, MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ, BAŇKOVÁNÍ zad a šíje.

 

Ke každé vybrané masáži ještě BONUSOVÁ masáž ZDARMA

Breussova masáž páteře,

Lýtka a plosky lávovými kameny

Klasická masáž vybrané části těla

Baňkování problematických míst

 

 • Klasická masáž zad

 

Pomůže vám se na chvíli zastavit a prožít si tyto momenty naplno.

Klasická masáž vašemu tělu nejen uleví od bolesti, sníží svalové napětí, uvolní ztuhlá místa a dodá vám příjemný pocit volnosti, ale také vaše tělo bude velmi šetrným způsobem zbavovat toxinů, odpadních látek a celkového psychického napětí. Dojde ke zvýšení regeneračních schopností organismu a k aktivizaci ozdravných procesů v těle. Čeká vás příjemná relaxační hudba, éterické oleje, vstřícný personál a mnoho dalšího.

 

 

 

Masáž lávovými kameny

 

Poznáte nezapomenutelný zážitek doteků přírody. Lávové kameny vám uvolní ztuhlé svaly a oproti klasické masáži se vám příjemné teplo dostane i do těch nejnižších vrstev vašeho těla. Lávové kameny ve vás rozproudí životodárnou energii a povzbudí činnost vnitřních orgánů, jako i vaší mysli a psychického uvolnění. Odplaví z těla toxiny, stres, únavu či napětí. Zlepší celkový krevní oběh, posílí lymfatický a imunitní systém. Příjemné teplo zrychlí metabolismus a pomůže vám šetrným způsobem regulovat trávení. Výrazným způsobem pomůže všem, kteří mají potíže se spánkem či koncentrací.

 

 

 

Indická masáž hlavy

Indická masáž je opravdu velkým pomocníkem, který dokáže předcházet vzniku migrén a bolestem hlavy pramenících z psychické únavy, stresu a vyčerpání. Povzbuzuje krevní oběh, zrychluje proces celkového očištění organismu. Odstraňuje poruchy spánku, koncentrace, povzbuzuje myšlení. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje napětí, zbavuje úzkosti a deprese. Energeticky vyrovnává a vylaďuje celkové naladění organismu.

Odneste si překrásný slastný pocit uvolnění každičké části na vaší hlavě i obličeji.

 

Medová masáž zad detoxikační

Včelí med má tu úžasnou vlastnost, že dokáže výrazně vyčistit vaše tělo a zbavit jej toxinů a odpadních látek. Blahodárné účinky pravého Českého Medu z Vysočiny budou po dobu několika desítek minut působit na vaši pokožku a hýčkat ji, detoxikovat a vyživovat.

Speciálními hmaty vám budou vytahovány z těla nečistoty a odpadní látky, které budou postupně měnit přirozenou strukturu medu. Následná hmota vám poté bude s těla jemně omyta a nahrazena medem novým. Postup se bude několikrát opakovat, dokud med postupně nepřestane měnit svou strukturu.

 

Baňkování zad a šíje

Při masáži budeme využívat plastové, nebo silikonové baňky, dle potřeby vašeho těla. Výhoda baněk spočívá ve schopnosti vytvořit na postiženém místě podtlak a intenzivněji jej prohřát, prokrvit a uvolnit tak mnohá ztuhlá místa. Intenzita baňkování bude plně přizpůsobena potřebám a možnostem vašeho těla. Na zádech se vám neobjeví nic, o čem byste nebyli předem informováni,díky plastovým baňkám nemusíte mít strach z popálenin a jiných nepříjemností.

 

Breussova masáž páteře

Jedná se o velice jemnou masáž páteře, která napomáhá k uvolňování tenzí a napětí svalů kolem obratlů a tím i uvolňuje psychické napětí. Tato energetická a relaxační masáž, která se provádí léčivým třezalkovým olejíčkem,blahodárně působí také na vybočené obratle a jejich návrat do správné polohy.

 

 

Kontraindikace masáže, kdy se masáž nedoporučuje

 

 • akutní stavy jako je horečka, viróza, infekce, záněty kloubů, břišní dutiny, ledvin atd.,

 • poškození či onemocnění kůže

 • křečové žíly, jejich záněty či tromboza (nemožnost masírovat nohy, ostatní části ano)

 • poruchy krvácivosti

 • celková slabost, nadměrné vyčerpání, výrazně oslabená imunita

 • těsně po jídle

 • diabetici (nelze provádět medovou masáž)

 • při odvápňování kostí

 • ženy při menstruaci a těhotné (pouze speciální masáž pro těhotné)

 • onkologická onemocnění, zhoubné nádory

 • epilepsie

 • velmi nízký tlak(masáž tlak snižuje, proto opatrně)

 • momentální vysoký krevní tlak