Antinikotinová terapie - odvykání kouření

Přestat kouřit díky biorezonanci

Jedná se o zbavení se závislosti na nikotinu pomocí biorezonance. Tato metoda odvykání kouření je bezbolestná, nemá negativní účinky na organismus, jelikož pracuje v jemném spektru elektromagnetického vlnění ( biorezonance).

Proč přestat kouřit je jednoduché, kouřením dodáváte svému tělu nikotin, což je vysoce návyková látka. Dlouhodobým kouřením si tedy nejen ničíte vlastní zdraví, ale také si pomalu a jistě pěstujete závislost na cigaretách. Biorezonance vám pomůže přestat kouřit, aniž byste se zbytečně trápili abstinenčními příznaky, které závislost na cigaretách způsobuje.

 

Průběh antinkotinové terapie - odvykání kouření

Antinikotinová terapie (odvykání kouření) se provádí tak, že kuřák položí dlaně ruky na vodivé destičky spojené s vodiči s přístrojem a do detekční zkumavky přístroje se vloží vzorek slin a poslední nedopalek cigarety a to k určení identity závislosti kuřáka a tím se vytvoří vstupní informace.

Takto získanou informaci na základě zvoleného programu přístroj změní na opačnou a takto upravenou informaci vrací klientovi pomocí modulační podložky zpět.

Dochází tak k odvykání kouření, neboli vynulování potřeby kouřit. Kuřák po terapii nemá potřebu kouřit a ani nemá abstinenční příznaky. Doba terapie cca 30 minut.

V průběhu terapie odvykání kouření jsou na čip nahrávány informace o charakteristice elektromagnetického vlnění, kterému byl organismus kuřáka vystaven.

Tento čip se po terapii nalepí na tělo a tím se účinek terapie prodlužuje.

Biorezonance je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv proudu. Při zákrocích vedených proti nikotinovým závislostem je úspěšnost přibližně 80%.

Biorezonanční terapie se nedoporučuje těhotným ženám, osobám s aplikovaným kardiostimulátorem.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo nejpozději do několika hodin po sezení.
 
I když je tato biorezonanční metoda účinná, je zapotřebí následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť terapie odvykání kouření neodstraní motorické reflexy - rituály, které si každý kuřák vypěstoval v průběhu kouření.
 
Proto doporučujeme odstranit zbylé cigarety z dosahu, odstranit popelníky.
Je potřeba zvýšit přísun tekutin.
 
 

Možné krátkodobé reakce:

 
I když antinikotinová terapie nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, hlavně:
- sucho v ústech , mírně kovová chuť v ústech
- slabší podrážděnost ,mírná ospalost
- pocení