Galvanická žehlička (proti vráskám)

Žehlička na pleť generuje 3 miliony mikro-kmitů za sekundu (3MHz), které pronikají do 1mm hloubky pokožky a tím vyhladí vrásky. Žehlička je navržena tak, aby dosahovala největší účinky v oblasti kolem očí. Ultrazvuková a mechanická vibrace přináší i hřejivý efekt, čímž se stimuluje aktivace buněk a zlepšuje metabolismus pokožky.

 

Fotonová terapie je známé slovo v medicíně. Žehlička na vrásky využívá přirozených světelných vln specifických délek, které jsou jako proudy fotonů dodávané do pokožky.
Mnoho studií prokazuje pozitivní efekty fotonů na plet a téměř všechny prokazují, že buňky pokožky se obnovují mnohem rychleji, pokud se vystaví vlivu určitých vlnových délek.

Tato funkce žehličky na pleť je používána pro ošetřování poškozených měkkých tkání a odstraňování kožních problémů jako jsou popáleniny, akné, lišeje, opary, vředy a prašivina. Díky široké škále světla, kterou tato žehlička disponuje, dosahuje zvláště efektivní výsledky v boji proti vráskám, zánětům kůže, vyhlazuje jamky a jizvy. Fotonová terapie vyrovnává odstíny kůže, podporuje cirkulaci a brzdí tvrobu melaninového pigmentu.

Ultrazvuková terapie

Ultrazvukový paprsek rozkmitá všechny buňky v dosahu, což způsobí zkapalnění struktur rosolu, přeměnu mechanické energie na tepelnou a hloubkový ohřev tkáni. Množství vznikajícího tepla je závislé na množství absorbované energie.

Jak pomáhá ultrazvuk v žehličce na pleť?

  • Zvyšuje vazodilataci (rozšíření cév vlásečnic) tím, že se zvyšuje teplota, což způsobí lepší lokální cirkulaci a metabolismus pokožky.
  • Zvýšení cirkulace vede k výrazné svalové relaxaci.
  • Podporuje lepší vstřebávání krémů proti vráskám.
  • Tlumí bolest
  • Zlepšuje regenerační schopnost pleti.

Ozařování s různou vlnovou délkou

Modré světlo

Proniká do hloubky 0,5 mm. Efektivně působí proti kožním vyrážkám a pleť zklidní. Vhodné pro pleť, která je citlivá, mastná a problémová. Modré světlo upravuje vylučovací funkci pokožky (vylučování kožního mazu), proto je velmi účinné v boji proti akné (modré světlo zabíjí akné bakterie).

Červené světlo

Proniká do hloubky zhruba 8-10 mm, je vhodné pro všechny typy pleti. Zvyšuje mikrocirkulaci v ošetřené oblasti, tvorbu kolagenu, redukci vrásek a pleť se zjemní i vypne. Nejvhodnější pro oblast kolem očí a čela. Zmenšuje velikost pórů (omezuje se tak životní prostor akné bakterií).

Zelené světlo

Je vhodné pro smíšenou pleť. Aktivuje se mikrocirkulace, ale především pleť se zklidní. Zmírňuje bolest. Trojbarevná kombinace výrazně zvyšuje absorpci živin. Nejlepšího efektu se dosahuje kombinací všech tří světel.