Japonská manikůra P-shine

  • Metoda P-SHINE - skvěle vypadající přírodní zdravé nehty
  • Časově nenáročné, výsledek trvá až 4 týdny
  • Prevence proti lámání a třepení se nehtů
  • Metoda používaná pro ženy i muže


Co je P-Shine?
P-Shine je manikúra, přicházející z Japonska. Jejím výsledkem jsou krásné přírodní lesklé a zdravé nehty. Metoda je časově nenáročná (30-45 minut) a kromě zvýšení pevnosti a pružnosti nehtového lůžka je také vysoce účinnou prevencí proti třepení a lámání se nehtů. Nehty jsou po P-Shine krásně lesklé, na povrchu nehtu vznikne tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů a zabraňuje tak  vysušování nehtu.

Pro koho je P-Shine určena?
Pro ženy i muže! Péče o nehty již není zdaleka výsadou žen. I muži se chtějí cítit dobře a upraveně. A některá povolání skvěle vypadající ruce přímo vyžadují (manažeři, obchodníci, bankéři apod.).

Jak P-Shine probíhá?
Metoda začíná pečlivým umytím/desinfekcí rukou.
Nehty následně projdou klasickou manikúrou, to znamená, že se dodatečně upraví délka a tvar nehtů a ošetří se kůžička okolo nehtového lůžka.
Pro P-Shine je nutné uhladit povrch nehtů pilníčkem přiměřené drsnosti. Ohlazené nehty se dále odmastí speciálním odmašťovačem.
Dále se na nehet nanese pomocí leštítka s jelenicovým povrchem včelí vosk s mateří kašičkou a nehet se vyleští, ještě vyššího lesku se dosáhne nanesením pudru z drcených lastur, který leštěním vytvoří vysoce lesklou ochrannou vrstvu s výživnými účinky.
Úplně na závěr stačí kůžičku kolem nehtů ošetřit výživným olejíčkem a je hotov. Celý proces trvá asi půl hodiny.
 
Jaktože jsou nehty po P-Shine tak lesklé?
Lesklosti nehtů se dosáhne dvojstupňovým leštěním včelím voskem s mateří kašičkou a zaleštěním pudru z drcených lastur, který vytvoří vysoce lesklou ochrannou vrstvu.

Lak nebo P-Shine?
Lak dokáže zpevnit nehty jen tomu, kdo je má zdravé a pevné. U někoho se může dokonce stát, že vlivem působení laku nehty zkřehnou. P-Shine manikúra nehty zároveň vyživuje, zpevňuje, prokrvuje a podporuje je v dalším růstu. P-Shine se Vám také nikdy neoloupe, protože to není vrstva na nehtu, ale je do