Thajská masáž

Thajská masáž

Thajská masáž
patří mezi nejlepší přírodní metody s celkovým pozitivním vlivem na Váš organismus.
Léčebné využití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné využití je při bolesti zad, hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtížích. Výborné efekty má i na únavový syndrom a i na panické poruchy.

Thajská masáž to je název pro léčebnou akupresurní metodu a práce na energetických drahách s protažením těla. Tato metoda se v Thajsku praktikuje již po celá staletí. Do Thajska se dostala spolu s budhismem před 2500 lety.
Thajské masáže mají neuvěřitelné léčebné výsledky, podporují cirkulaci, rozvíjí flexibilitu a svalový tonus. V mnoha případech, jako jsou přepracované svaly, únava, stres, bolesti hlavy, vymknutiny, může správně vedená thajská masáž sehrát při nápravě poškozených tkání klíčovou roli. Díky těmto ohromným přínosům jsou thajské masáže stále více oblíbené po celém světě.
Thajská masáž je přínosná pro ty, kdo se cítí ztuhlí, rozbolavělí, unavení, přepracovaní či přepínání při sportu nebo z důvodu jiné choroby ovlivňující pohyblivost. V tomto případě Vám thajská masáž napomůže vrátit zpět ztracený pohybový rozsah.
Thajská masáž jako jediná nemá krátkodobý účinek, ale má dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a poskytne vám větší pocit úlevy.